• 02164473340
  • Yayla Mahallesi Lütuf Sok. No:16/A Tuzla / İstanbul

Ürünlerimiz

PU 110 tek bileşenli, kolay uygulanan, poliüretan esaslı, likit su yalıtımı malzemesidir. Havadaki nem ile kürlenerek elastik ve dayanıklı bir film tabakası oluşturur.

Devamı →

PU 120 tek bileşenli, poliüretan esaslı, likit su yalıtımı malzemesidir. Havadaki nem ile kürlenerek elastik ve dayanıklı bir film tabakası oluşturur...

Devamı →

4X4 Membran Alfa; plastomerik polimerlerle modifiye edilen bitümün, polyester keçe veya cam tülü taşıyıcılar ile desteklenmesi sonucu elde edilen bitümlü su yalıtım örtüsüdür

Devamı →

4x4 Bitümenflex 2K, polimer modifiye bitüm esaslı, solvent içermeyen, fırça ve/veya rulo kıvamında, çok amaçlı kullanıma uygun, ekonomik, tek bileșenli su yalıtım malzemesidir.

Devamı →

4x4 Bitümenflex 1K, polimer modifiye bitüm esaslı, solvent içermeyen, fırça ve/veya rulo kıvamında, çok amaçlı kullanıma uygun, ekonomik, tek bileșenli su yalıtım malzemesidir.

Devamı →

4X4 Membran Botanik; elastomerik polimerlerle modifiye edilen bitümün, polyester keçe taşıyıcı ile desteklenmesi sonucu elde edilen bitümlü su yalıtım örtüsüdür.

Devamı →

Polimer modifiye bitümün, polyester keçe veya cam tülü taşıyıcılar ile desteklenmesi sonucu elde edilen bitümlü yalıtım örtüsüdür.

Devamı →

Eşsiz üretim teknolojisi ile alt ve üst POLİPROPİLEN(PP) ara katman POLİETİLEN(PE) hammaddesinden 3 katman olarak üretilmektedir. Watershield AQUA su yalıtım örtüleri ısıya karşı dirençlidir.

Devamı →

AquaLay Islak Hacim Membranı, esnek, kolay uygulanabilir dört katmanlı yeni nesil su geçirimsiz membrandır. İki yüzü örgüsüz geotekstil kaplanmış iki kat EVAC katmandan oluşur. Geotekstil yüzeyler sayesinde fayans yapıştırıcılarına hem yatay zeminlerde hem de dik duvarlarda çok iyi tutunma ve uyum sağlar.

Devamı →