• 02164473340
  • Yayla Mahallesi Lütuf Sok. No:16/A Tuzla / İstanbul

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Sık sorulan soruları inceleyip aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz, diğer sorularınız için bizimle iletişime geçin veya bir e-posta gönderin.

Kışın soğuğu yazın ise sıcağı geçirmeyen ısı yalıtım sistemleri ile 4 mevsim kusursuz performans için kalıcı çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Doğru yalıtım uygulamaları ile ısıtma ve soğutma giderlerinizde %40 -60 oranında tasarruf sağlayabilirsiniz.

Siz konforun keyfini sürerken elde edilen enerji tasarrufu sayesinde ısı yalıtım maliyeti 3 kış sezonunda amortisman süresini dolduracaktır.

Evlerinizde rutubet değil huzur olsun.. Isı yalıtım uygulamaları ile konutlarınızı küf ve nemden uzak tutarak sağlıklı ve rahat yuvanızın tadını çıkartabilirsiniz.

Yapılarımıza zarar veren en önemli faktörlerden biri de sudur. Yapılarımız; yağmur, kar, toprağın nemi, yapının inşa edildiği zemindeki yeraltı suyu gibi dış kaynaklı su ile banyo ve tuvalette kullanılan iç kaynaklı suya maruz kalır.Yapımızı ve konforumuzu tehdit eden sudan korunmak için yapılan işlemlere su yalıtımı denir.

Betonlaşan şehir yaşamının içinde, özlenen doğal görünüme yer açmak için tasarlanan ve hayata geçirilen, bitkilendirilmiş çatılardır.

Geçmişte ağırlıklı olarak arazi üzerinde yapılan peyzaj çalışmaları, bugün artan ihtiyaçlar ve daha güzel bir yaşam ortamı amacıyla, binaların teraslarında ya da yer altına alınan otoparkların üzerlerinde gerçekleştirilmektedir.

Nem bariyeri, buhar dengeleyici örtü çatınızda ve cephenizde yoğun yağmur, soğuk ve oluşabilecek nemi engelleyerek buhar geçişine izin veren yapısı ile binanızdaki yapı elemanlarını korur ve bu özelliği ile oluşabilecek korozyonu önlemektedir.